Plan przygotowań ŁKS-u do rundy wiosennej

05 / 12 / 2017

Poznaliśmy plan przygotowań wicelidera drugiej ligi do rundy rewanżowej. Ełkaesiacy rozegrają w sumie aż dziewięć meczów sparingowych.

Zimowy okres przygotowawczy piłkarze ŁKS-u rozpoczną w poniedziałek (8 stycznia), a już pięć dni później rozegrają pierwszy z dziewięciu meczów sparingowych. Przeciwnikiem ełkaesiaków będzie trzecioligowa Elana Toruń, mecz zaś rozegrany zostanie w Łodzi, podobnie zresztą jak niemal wszystkie gry kontrolne (za wyjątkiem sparingu z Rakowem Częstochowa).

W styczniu piłkarze ŁKS-u zmierzą się poza wspomnianą Elaną Toruń z Polonią Środa Wielkopolska, Wartą Sieradz oraz Hutnikiem Nowa Huta.

Na przełomie stycznia i lutego (29.01 – 04.02) drużyna przebywać będzie na krótkim zgrupowaniu nieopodal Łodzi, a treningi przeprowadzane będą na obiektach przy ul. Minerskiej.

W lutym rywalami ŁKS-u będą: GKS Bełchatów, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Olimpia Grudziądz, Sokół Aleksandrów Łódzki oraz Raków Częstochowa.

Plan sparingowy:

STYCZEŃ 2018

• ŁKS Łódź – Elana Toruń                                         13.01 (SOBOTA) / ŁÓDŹ
  • ŁKS Łódź – Polonia Środa Wielkopolska            20.01 (SOBOTA) / ŁÓDŹ
  • ŁKS Łódź – Warta Sieradz                                      24.01 (ŚRODA) / ŁÓDŹ
  • ŁKS Łódź – Hutnik Nowa Huta                             27.01 (SOBOTA) / ŁÓDŹ

LUTY 2018

• ŁKS Łódź – GKS Bełchatów                                    03.02 (SOBOTA) / ŁÓDŹ
  • ŁKS Łódź – Świt Nowy Dwór Mazowiecki           10.02 (SOBOTA) / ŁÓDŹ
  • ŁKS Łódź – Olimpia Grudziądz                              14.02 (ŚRODA) / ŁÓDŹ
  • ŁKS Łódź – Sokół Aleksandrów Łódzki                24.02 (SOBOTA) / ŁÓDŹ
  • Raków Częstochowa – ŁKS Łódź                           24.02 (SOBOTA) / CZĘSTOCHOWA