Wyjątkowe pamiątki z okazji otwarcia stadionu Króla

19 / 04 / 2022

Z okazji otwarcia Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla przygotowaliśmy dla Was specjalny dedykowany temu wydarzeniu pakiet okolicznościowych pamiątek. Jego sprzedaż rozpocznie się we wtorek w kasach od strony al. Unii.

Otwarcie Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla to wielkie wydarzenie z masą atrakcji, więc nie mogliśmy zapomnieć także o specjalnych pamiątkach, które z pewnością usatysfakcjonują każdego kibica i kolekcjonera. Rąbka tajemnicy uchylił w ubiegłym tygodniu już właściciel klubu Tomasz Salski, a dziś zdradzimy resztę szczegółów.

W okolicznościowym pakiecie dla kibiców znajdziecie wydane z okazji otwarcia stadionu Króla i wykonane z doskonałych materiałów – specjalną koszulkę, szalik, pamiątkowy bilet oraz dedykowany list od klubu z podziękowaniem za zakup, a wszystko to w eleganckim pudełku. Ta wyjątkowa pamiątka trafi do sprzedaży już we wtorek 19 kwietnia od godz. 15 i znajdziecie ją w kasach os strony al. Unii.

Pakiet kosztuje 199 zł (dla posiadaczy karnetów lub mini karnetów) / 219 zł (bez karnetu i bez mini karnetu) i jest sprzedawany w całości (osobno można zakupić jedynie bilet okolicznościowy w cenie 10 zł). Płatność gotówką i kartą.

Harmonogram prac kas (od al. Unii):

• wtorek (19 kwietnia) 15.00 – 19.00
  • środa: (20 kwietnia) 15.00 – 19.00