Mokrzycki: Chcę sprostać wyzwaniu

17 / 07 / 2023

– Zrobię wszystko, żeby kibice byli zadowoleni, a Łódzki Klub Sportowy osiągał jak najlepszy wyniki – mówi Michał Mokrzycki, który wiosną przyczynił się do awansu ŁKS-u do PKO BP Ekstraklasy jako zawodnik wypożyczony, a teraz łódzki klub podpisał z nim dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia umowy.

Michał Mokrzycki (piłkarz ŁKS-u): Cieszę się, że udało się dopiąć ten transfer. Jestem za to bardzo wdzięczny właścicielowi klubu i dyrektorowi sportowemu ŁKS-u. Liczy się to, co przede mną. Liczą się kolejne wyzwania. Temu trzeba będzie sprostać. Skupiam się na ciężkiej pracy i osiąganiu najlepszych wyników. […] Nie będę wybiegał w przyszłość. Trener Kazimierz Moskal mówi, że najważniejszy jest najbliższy mecz, więc teraz liczy się tylko mecz z Legią Warszawa.