Aktualności

Michał Brudnicki nowym bramkarzem ŁKS-u

20
11 / 06 / 2018

Klub podpisał z wychowankiem warszawskiej Polonii kontrakt na dwa lata. Młody bramkarz reprezentował ostatnio barwy Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Michał urodził się 21 lat temu w Warszawie, gdzie zaczynał również swoją piłkarską karierę w Polonii Warszawa. Spędził przy Konwiktorskiej 5 lat, w tym trzy jako junior. W 2015 roku przeniósł się do Pogoni Grodzisk Mazowiecki, gdzie po udanych występach został zaproszony do ówczesnego lidera ekstraklasy – Piasta Gliwice na testy. Później reprezentował barwy MKS Ciechanów a przez ostatnie dwa lata Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Mierzący 190 cm wzrostu młody bramkarz był podstawowym golkiperem Sokoła. W Aleksandrowie zagrał w pełnym wymiarze czasowym w 49 meczach, a w aż 24 zachował czyste konto.

Witamy w Łódzkim Klubie Sportowym!


POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]