Aktualności

Marek Jędrzejewski gościem audycji “ŁKS od nowa”

19
31 / 05 / 2019

W tym tygodniu wątkiem przewodnim programu “ŁKS od nowa” w Radiu Łódź było przygotowanie fizyczne podopiecznych Kazimierza Moskala. Temat rozmowy nie mógł być jednak inny, skoro gościem redaktora Piotra Andrzejczaka był Marek Jędrzejewski – trener przygotowania motorycznego i fizjoterapeuta Łódzkiego Klubu Sportowego.

Audycja “ŁKS od nowa” ma premierę w Radiu Łódź co czwartek około godziny 13:15. Wszystkie jej odcinki – w tym ten najnowszy, obfitujący w szereg ciekawostek odnośnie poziomu wytrenowania ełkaesiaków – można znaleźć TUTAJ.

Zapraszamy do słuchania i udostępniania wszystkich materiałów!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]