ŁKS – GKS Katowice. Zareklamuj się na bandach LED

23 / 07 / 2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą reklamy na bandach LED podczas sobotniego meczu z GKS-em Katowice, który będzie transmitowany przez telewizję Polsat Sport. Do dyspozycji pozostało już tylko 15 minut wolnego czasu.

28 lipca o godzinie 17:45 w 2. kolejce Fortuna 1. Ligi na wszystkich sympatyków piłki nożnej czeka starcie dwóch utytułowanych i popularnych klubów w Polsce. Przeciwnikiem łodzian będzie jeden z faworytów ligi – GKS Katowice. Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport.

Średnia oglądalność meczów w Polsacie Sport HD to około 55 tysięcy widzów. Rekordowe spotkania przyciągają przed telewizory nawet 100 tysięcy piłkarskich fanów.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę, umożliwiającą zareklamowanie Państwa firmy na bandach LED.

Korzyści:

• Poszerzenie grupy docelowej – duża ilość kibiców jest świadkami spotkań sportowych na trybunach i przed telewizorami,
  • Kształtowanie wizerunku firmy otwartej na nowe formy reklamy – promocja poprzez sport,
  • Inwestycja w skuteczne działania marketingowe,
  • Promocja własnej marki na arenie ogólnopolskiej,
  • Budowa pozytywnego wizerunku poprzez zaangażowanie w sport, który dostarcza wiele pozytywnych emocji, propagując grę fair play oraz aktywny i zdrowy tryb życia.

Cennik:

• 3 minuty / 1800 zł + VAT
  • 6 minut / 3300 zł + VAT
  • 9 minut / 4500 zł + VAT

Jesteś zainteresowany? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: