ŁKS na Europejskim Forum Gospodarczym!

13 / 10 / 2017

Europejskie Forum Gospodarcze to prestiżowe wydarzenie dla wszystkich osób związanych z biznesem, nauką oraz kierowane do przedstawicieli jednostek władz samorządowych.  W tym roku to już dziesiąta edycja „Mocnych w Biznesie”.

Wydarzenie potrwa dwa dni, od 16 do 17 października, odbędzie się przy ul. Ogrodwej 7 w Vienna House Andel’s Lodz, w jednym z najbardziej architektonicznie innowacyjnych hoteli w Łodzi.

Forum stanowią głównie panele dyskusyjne, a na jedyn z nich będziemy mogli zobaczyć oraz usłyszeć Prezesa Zarządu Łódzkiego Klubu Sportowego, Pana Tomasza Salskiego.

Panel rozpocznie się drugiego dnia Europejskiego Forum Gospodarczego (17 października), o godzinie 12:00. Spotkanie zatytułowano :„BUSINESS&SPORT – DWIE BRAMKI, JEDEN CEL”. W trakcie tego, godzinnego dyskursu zostanie poruszony przede wszystkim temat marketingu sportowego.

Poniżej przedstawiamy wstępną listę panelistów:

• Tomasz Salski – Prezes Zarządu ŁKS Łódź, wiceprezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, wiceprezes Stowarzyszenia Druga Liga Piłkarska, członek Komisji w Polskim Związku Piłki Nożnej
  • Jan Kolański – Prezes Zarządu Colian Holding S.A
  • Cezary Kulesza – Prezes Zarządu Jagiellonii Białystok S.A., członek Rady Nadzorczej spółki Ekstraklasa S.A., wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej
  • Czesław Lang – Dyrektor Tour de Pologne, Dyrektor Generalny spółki Lang Team
  • Małgorzata Niemczyk – polska siatkarka, reprezentantka Polski, mistrzyni Europy z 2003, Posłanka na Sejm VII i VIII kadencji
  • Tadeusz Żórawski –  Dyrektor Zarządzający PHD Media Direction Poland

Zapisy na panele dyskusyjne oraz więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na: forum.lodzkie.pl

fot. viennahouse.com