Kup zegar ŁKS dla Happy Kids

28 / 02 / 2024

Czterdzieści cztery zegary ŁKS-u wykonane przez uczniów Szkoły Gortata czekają na Was w U2 ŁKS Store. Warto, bo dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Happy Kids z Łodzi.

Zegary opatrzone motywami Łódzkiego Klubu Sportowego to owoc pierwszej edycji akcji „Czas na Przeplatankę!”, w której wzięli udział uczniowie zaprzyjaźnionej z naszym klubem Szkoły Marcina Gortata, a wśród nich także wielu młodych zawodników Akademii ŁKS.

Dzięki temu mamy aż 44 zegary, których sprzedaż rozpoczęła się w U2 ŁKS Store (cena za sztukę: 49 zł). To – po pierwsze – szansa na zdobycie naprawdę unikalnej pamiątki, wykonanej z sercem przez najmłodszych ełkaesiaków (każdy zegar jest inny, więc wybór należy do Was); a po drugie – ogromne wsparcie okazane Fundacji Happy Kids, bo całkowity dochód ze sprzedaży zegarów ŁKS przekaże na rzecz podopiecznych właśnie tej fundacji.

Zachęcamy i zapraszamy!

Godziny otwarcia U2 ŁKS Store, gdzie zakupicie zegary:

• Poniedziałek – piątek | godz. 11.00 – 19.00
  • Sobota | godz. 11.00 – 15.00

Sponsorem akcji „Czas na Przeplatankę!” jest firma Melmak.