Aktualności

Komfort głównym partnerem akcji „ŁKS z Klasą”

9
09 / 07 / 2018

W ramach projektu „ŁKS z Klasą” łódzkie szkoły rywalizowały ze sobą tworząc unikalne prace artystyczne. Przed nami wielki finał, a fundatorem głównej nagrody, czyli wykładziny do trzech sal lekcyjnych jest firma „Komfort”. Rozwiązanie już we wrześniu!

Komfort jest firmą z 25-letnią tradycją, liderem na rynku w branży podłóg, łączącym wieloletnie doświadczenie rynkowe z najlepszymi europejskimi trendami w zakresie samych produktów jak i formatu sklepów. Sklepy Komfort to największa polska sieć z materiałami do aranżacji podłóg. Komfort jest jedną z najbardziej znanych polskich marek, która przez 25 lat obecności na rynku osiągnęła pozycję lidera w swojej branży.

To właśnie wykładziny produkcji tej firmy są główną nagrodą w akcji „ŁKS z Klasą”, w ramach której łódzkie szkoły podstawowe rywalizowały ze sobą tworząc prace artystyczne (komiksy, projekty koszulek meczowych, piosenki). W wielkim finale zmierzą się: Szkoła Podstawowa nr 36 oraz Szkoła Podstawowa nr 164. Wkrótce decydujące starcie.

Cieszymy się, że Komfort gra razem z ŁKS-em, bo i podobnie jak i my firma propaguje ideę sportu, rywalizacji fair-play, kultywuje aktywność fizyczną oraz ideę sportu poprzez zabawę. Serdecznie za to zaangażowanie dziękujemy, tym bardziej że to nie pierwszy, kiedy Komfort angażuje się w podobny projekt.


 

POWRÓT


Sponsorzy ligi

Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]