Aktualności

Kolejne wzmocnienie sztabu Akademii ŁKS

2
05 / 01 / 2018

Do zespołu odpowiedzialnego za rozwój Akademii ŁKS Łódź dołączył Michał Sikorski, który zajmować się będzie organizacją grup młodzieżowych U8 – U13. 

Nowy koordynator ma bogate doświadczenie w prowadzeniu drużyn juniorskich. Jest współzałożycielem szkółki piłkarskiej APN Piotrków Trybunalski, skończył studia „Zarządzanie i doradztwo personalne” w WSSMiA w Warszawie oraz „Analitykę Piłkarską” w WSZiC we Wrocławiu. Ponadto posiada licencję trenerską UEFA A, a od styczniu rozpoczyna dalsze kształcenie w szkole trenerów PZPN (kurs UEFA Elite Youth A).

Trener Sikorski uczestniczył również w wielu specjalistycznych szkoleniach w Polsce i za granicą (m.in. w kursie Ekkono w Barcelonie). Warto dodać, że swoje doświadczenie zbierał także podczas wyjazdów stażowych w takich klubach, jak: Ajax AmsterdamPSV EindhovenSparta Praga, które znane są ze swojego innowacyjnego podejścia do szkolenia młodzieży.

Bardzo się cieszę, że trener Sikorski dołączył do naszego sztabu. Jest to niezwykle utalentowany trener z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć w najmłodszych grupach. W naszym klubie będzie pełnił funkcję koordynatora zespołów U8 – U13. Liczę na pasję trenera oraz sprawienie, że zajęcia z najmłodszymi będą jeszcze bardziej profesjonalne. Przypomnę, że za drużyny U14 – U19 odpowiada trener Paweł Drechsler, co pokazuje, że struktury Klubu w grupach młodzieżowych nabierają właściwego kształtu. – powiedział Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy ŁKS-u.

Serdecznie witamy w Łódzkim Klubie Sportowym i życzymy powodzenia!

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]