Jowin Radziński odchodzi z ŁKS

04 / 04 / 2024

Jowin Radziński nie jest już zawodnikiem ŁKS-u. Na transfer definitywny 22-letniego obrońcy zdecydował się fiński klub AC Oulu.

Z urodzonym w Belgii zawodnikiem, który w przeszłości był piłkarzem m.in. Pogoni Szczecin i Polonii Warszawa, Łódzki Klub Sportowy związał się jesienią 2020 roku. W trakcie pobytu w Łodzi Jowin Radziński występował przede wszystkim w zespole rezerw naszego klubu. W sumie w drugiej drużynie ŁKS-u zaliczył 77 ligowych spotkań i zdobył trzy gole na poziomie trzeciej oraz drugiej ligi (do tego zaliczył jeden występ w pucharowym spotkaniu pierwszego zespołu w Fortuna Pucharze Polski).

22-letni piłkarz zakończył swoją przygodę w Łódzkim Klubie Sportowym. Na transfer definitywny obrońcy zdecydował się klub AC Oulu, występujący w najwyższej klasie rozgrywkowej Finlandii. Jowinowi Radzińskiemu dziękujemy za wszystkie lata gry z przeplatanką na piersi i życzymy mu powodzenia w dalszej karierze sportowej.