Aktualności

Jan Sobociński wiosną w Gryfie Wejherowo

1
21 / 01 / 2018

Wychowanek ŁKS-u Jan Sobociński został wypożyczony do końca sezonu do Gryfa Wejherowo. Z osiemnastoletnim obrońcą łódzkiego klubu ogromne nadzieje wiążą kibice, a jego tymczasowe przenosiny na Pomorze mają pomóc zawodnikowi w rozwoju.

Wyznaczając ścieżkę rozwoju poszczególnych piłkarzy, chcemy zoptymalizować moment, w którym dany zawodnik, szczególnie młody, będzie stanowił o sile naszego zespołu. Wiemy, ze Janek dysponuje potencjałem, który może to zapewnić” – wyjaśnia Krzysztof Przytuła.

Dyrektor sportowy ŁKS-u bardzo liczy na to, że pobyt w klubie drugoligowym w końcowym rozrachunku przyniesie korzyści łódzkiemu klubowi. – „Wypożyczenie do drużyny występującej w tej samej klasie rozgrywkowej, ma na celu umożliwienie zawodnikowi rywalizacji przez kilka miesięcy z drużynami reprezentującymi ten sam poziom sportowy, na którym obecnie jesteśmy. Stad wybór – Gryf Wejherowo. Miejmy nadzieję, że czas spędzony w tym klubie sprawi, ze Jan latem wróci do nas jako zawodnik bardziej dojrzały i ograny, bo o jego piłkarskie umiejętności jesteśmy spokojni. Liczę na współpracę z klubem z Pomorza oraz na to że Janek da jakość temu klubowi” – powiedział Krzysztof Przytuła.

Jan Sobociński został wypożyczony do Gryfa Wejherowo do 30 czerwca 2018 roku.

 

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]