Aktualności

Jan Sobociński wiosną w Gryfie Wejherowo

1
21 / 01 / 2018


Wychowanek ŁKS-u Jan Sobociński został wypożyczony do końca sezonu do Gryfa Wejherowo. Z osiemnastoletnim obrońcą łódzkiego klubu ogromne nadzieje wiążą kibice, a jego tymczasowe przenosiny na Pomorze mają pomóc zawodnikowi w rozwoju.

Wyznaczając ścieżkę rozwoju poszczególnych piłkarzy, chcemy zoptymalizować moment, w którym dany zawodnik, szczególnie młody, będzie stanowił o sile naszego zespołu. Wiemy, ze Janek dysponuje potencjałem, który może to zapewnić” – wyjaśnia Krzysztof Przytuła.

Dyrektor sportowy ŁKS-u bardzo liczy na to, że pobyt w klubie drugoligowym w końcowym rozrachunku przyniesie korzyści łódzkiemu klubowi. – „Wypożyczenie do drużyny występującej w tej samej klasie rozgrywkowej, ma na celu umożliwienie zawodnikowi rywalizacji przez kilka miesięcy z drużynami reprezentującymi ten sam poziom sportowy, na którym obecnie jesteśmy. Stad wybór – Gryf Wejherowo. Miejmy nadzieję, że czas spędzony w tym klubie sprawi, ze Jan latem wróci do nas jako zawodnik bardziej dojrzały i ograny, bo o jego piłkarskie umiejętności jesteśmy spokojni. Liczę na współpracę z klubem z Pomorza oraz na to że Janek da jakość temu klubowi” – powiedział Krzysztof Przytuła.

Jan Sobociński został wypożyczony do Gryfa Wejherowo do 30 czerwca 2018 roku.

 

POWRÓT
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

NEWSLETTER

ZAPISUJĄC SIĘ NA NEWSLETTER OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM SIĘ Z REGULAMINEM I WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH

FreshMail.pl

NEWSLETTER ŁKS

Zapisz się i bądź na bieżąco

FreshMail.pl