Aktualności

Jan Grzesik w ŁKS-ie

13
26 / 06 / 2018

Nowym piłkarzem beniaminka ŁKS-u został Jan Grzesik, który w zeszłym sezonie z powodzeniem reprezentował barwy Siarki Tarnobrzeg.

23-letni obrońca w przeszłości występował w młodzieżowych zespołach Polonii i Legii Warszawa (grał też w rezerwach „Wojskowych”), potem m.in. w Zagłębiu Sosnowiec, Pogoni Siedlce (tu rozegrał dziesięć meczów w pierwszej lidze), a ostatnio Siarki Tarnobrzeg.

W zeszłym drugoligowym sezonie w barwach Siarki rozegrał 28 meczów i strzelił cztery gole (kibice ŁKS-u mogą go kojarzyć z dobrego występu przy al. Unii 2, podczas którego zanotował m.in. asystę przy golu na 1:1).

Jan podpisał dzisiaj 2-letni kontrakt w klubem.

Cieszy mnie, że trafiłem do ŁKS-u. Po 2,5 roku spędzonych w Siarce na pewno jest to dla mnie duża nobilitacja, że taki klub postanowił sięgnąć po mnie. Tym bardziej, że jest to klub z takimi tradycjami. Atmosfera na stadionie jest niesamowita, o czym przekonałem się przy okazji ostatniego meczu ligowego jaki tutaj rozegrałem. Moim celem jest gra w pierwszym składzie i jak najlepsze wyniki całego zespołu. Na pewno jest mała niewiadoma, bo zespół awansował ligę wyżej, ale mam nadzieje, ze w klubie zadbali o to, aby zaprezentować się ligę wyżej z jak najlepszej strony. – stwierdził po podpisaniu kontraktu nowy pomocnik ŁKS-u.

Jana obserwowaliśmy od wielu miesięcy, podobnie zresztą jak ma to miejsce w przypadku każdego zawodnika, który znajduje się w kręgu naszych zainteresowań. O jego zatrudnieniu nie zdecydował więc jeden mecz z ŁKS-em, podczas którego zanotował asystę, nie zdecydowały o tym, wbrew temu co się mówi, rzekome testy, bo na takowych ten zawodnik w ŁKS-ie w ogóle nie przebywał. O pozyskaniu tego zawodnika informujemy dopiero dzisiaj, ponieważ zwłokę tę wymusiły pewne względy proceduralne. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest to, że Janek jest już z nami i dzisiaj podpisał kontrakt. – dodał dyrektor sportowy klubu, Krzysztof Przytuła.

Witamy w Łodzi!

 

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]