Jakub Nowak żegna się z ŁKS-em

26 / 07 / 2017

Dziś (26 lipca) ŁKS Łódź rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Jakubem Nowakiem. Serdecznie dziękujemy za wszystkie mecze w barwach ŁKS-u oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Jakub Nowak grał dla ŁKS-u od lipca 2016 roku. 21-letni pomocnik spędził w poprzednim sezonie na boisku 1420 minut, rozgrywając 22 spotkania, w tym siedemnaście razy wychodząc w podstawowej „11”.

Jakub był również autorem dwóch goli dla ŁKS-u – pierwszy raz wpisał się na listę strzelców w wygranym 7:0 meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie (2. kolejka). Drugi raz jego bramka dała nam zwycięstwo nad MKS-em Ełk w 6. kolejce III ligi.