Aktualności

Jacek Żałoba obchodzi dziś 50. urodziny!

12
09 / 03 / 2019

Wczoraj prezent kierownikowi sprawili sami zawodnicy, wygrywając w Mielcu niezwykle trudny mecz, a dzisiaj najlepsze życzenia z okazji urodzin mogli złożyć mu pozostali współpracownicy.

Jacek Żałoba, świętujący 50. urodziny, został zaskoczony uroczystością-niespodzianką, która odbyła się po porannym treningu. „Prawdopodobnie najbardziej zorganizowany człowiek na świecie” mógł też obejrzeć filmik stworzony specjalnie na tę okazję.

Jacek Żałoba niedawno mógł świętować dwudziestolecie pracy w Łódzkim Klubie Sportowym. Na dzisiejszej uroczystości nie mogło więc zabraknąć osób, które wraz z kierownikiem tworzyły ŁKS w przeszłości. Obecni byli również przedstawiciele zarządu klubu, sztab szkoleniowy, zawodnicy oraz pozostałe osoby blisko związane z ŁKS-em. Zresztą, przez te dwie dekady Żałobę zdążyli poznać wszyscy ludzie związani ze sportem w Łodzi. Swoją dokładnością i starannością imponował kolejnym pokoleniom biało-czerwono-białych juniorów, a zegarmistrzowską precyzję poznawały również legendy polskiego futbolu, które przewinęły się w tym okresie przez klub.

Poniżej krótki fragment filmu z życzeniami, które kierownik mógł obejrzeć podczas dzisiejszego wydarzenia. Redakcja lkslodz.pl oczywiście dołącza się do życzeń – zwłaszcza dotyczących obserwowania z wysokości ławki rezerwowych tytułu mistrzowskiego.

 

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]