Grała Akademia ŁKS (20-22 IV)

3
22 / 04 / 2024

Kolejny udany weekend za podopiecznymi Akademii ŁKS! Zwycięstwa zanotowały m.in obie drużyny seniorskie, zespół do lat 19 czy grająca o udział w Centralnej Lidze Juniorów drużyna U-14.

ŁKS II

Kołobrzeg zdobyty! W 29. kolejce 2. Ligi piłkarze ŁKS II Łódź pokonali na wyjeździe 1:0 Kotwicę. Zwycięską bramkę w starciu z kandydatem do awansu zdobył przed przerwą Maciej Śliwa. Więcej o meczu przeczytacie TUTAJ.

• 21.04, godz. 14:00 | 2. Liga | Kotwica Kołobrzeg – ŁKS II Łódź 0:1 Bramki: Maciej Śliwa

ŁKS III

Grad bramek padł w Działoszynie, w którym zawodnicy trzeciej drużyny ŁKS-u zmierzyli się z lokalną Wartą. Było to spotkanie, w którym działo się od pierwszej do ostatniej minuty – strzelanie zaczęli tego dnia goście, a zaledwie kilka minut później wyrównali ełkaesiacy. I tak właśnie wyglądał ten mecz – Warta wychodziła na prowadzenie, a niedługo później odpowiadali na to bramką biało-czerwono-biali, do których właśnie należało ostatnie słowo tego dnia, gdy w doliczonym czasie bramkę na wagę trzech punktów strzelił Mateusz Marczak.

• 20.04, godz. 17:00 | Betcris IV Liga | Warta Działoszyn – ŁKS III Łódź 4:5 Bramki: 2x Jan Jakubczak, 2x Kacper Popławski, Mateusz Marczak

ŁKS U-19

Po myśli ełkaesiaków ułożył się także mecz w Lidze Makroregionalnej U-19. Już w 2. minucie wynik spotkania otworzył Szymon Frakowski, a na początku drugiej połowy prowadzenie podwyższył dla ŁKS-u Igor Jakubowski. Goście odpowiedzieli na to szybko bramką kontaktową, natomiast biało-czerwono-biali nie pozwolili im na to, aby strzelili gola wyrównującego. Mecz zamknęła bramka wchodzącego z ławki 17-letniego Victora Kabzińskiego.

• 20.04, godz. 13:00 | Liga Makroregionalna U-19 | ŁKS U-19 – Stomil Olsztyn 3:1 Bramki: Szymon Frakowski, Igor Jakubowski, Victor Kabziński

ŁKS U-17 – U-13

• 20.04. godz. 10:00 B1 1. Liga wojewódzka | Włókniarz Pabianice – ŁKS U-17 1:5 Bramki: Mateusz Banaś, Fabian Olejniczak, Kacper Szymański, Hubert Błoch, Julian Jabłoński
  • 20.04, godz. 11:00 | B2. 1. Liga wojewódzka | UKS SMS Łódź – ŁKS U-16 1:2 Bramki: Oskar Durasik, Tymon Kuprianis
  • 20.04, godz. 12:30 | C1. 1 Liga wojewódzka | UKS SMS Łódź – ŁKS U-15 0:0
  • 20.04, godz. 11:00 | C2. 1 Liga wojewódzka | ŁKS U-14 – Łódzka Akademia Futbolu 4:0 Bramki: Kacper Drwal, Igor Augustyniak, Bartosz Opalczyk, Aleksander Michałowski
  • 20.04, godz. 13:00 | C2. 2. Liga wojewódzka | UKS SMS Łódź – ŁKS U-13 5:2 Bramki: 2x Mateusz Jędrzejczyk

ŁKS U-13 – U-7

• 20.04, godz. 9:00 | D1. Liga wojewódzka / ŁKS U-13 – Łódzka Akademia Futbolu 2:0 Bramki: Franciszek Wojciechowski, Jakub Mazurkiewicz
  • 20.04, godz. 9:00 | D1 Grupa 1 / ŁKS U-12 – Kolejarz Łódź 6:3 Bramki: 3x Eryk Fiks, Szymon Ciemieniewski, Ksawier Kruk, Piotr Porębski
  • 20.04, godz. 14:45 | D2 Grupa 1 / Łódzka Akademia Futbolu – ŁKS U-12
  • 20.04, godz. 11:00 | D2 Grupa 2 | ŁKS U-11 – SL Salos Róża Kutno
  • 20.04, godz. 10:00 | E1 Grupa 1 | Jutrzenka Bychlew – ŁKS U-10
  • 20.04, godz. 13:00 | Sparing | ŁKS U-9 – Raków Częstochowa
  • 20.04, godz. 13:00 | Sparing | ŁKS U-8 – Raków Częstochowa