Aktualności

Firma Bazexim partnerem ŁKS-u na kolejny rok

7
13 / 03 / 2018

Bazexim, firma z branży przemysłu tekstylnego, przedłużyła współpracę z Łódzkim Klubem Sportowym o kolejny rok.

Firma Bazexim działa na polu szeroko pojętego zaopatrzenia przemysłu tekstylnego. Zajmuje się sprzedażą m.in. igieł dziewiarskich firmy, urządzeń i stanowisk specjalistycznych z zastosowaniem do każdego typu operacji na szwalni, przędz dziewiarskich i tkackich, włóknin w szerokiej gamie gramatur w zastosowaniach do hafciarstwa oraz przemysłu odzieżowego, tapicerskiego i meblarskiego oraz części do maszyn dziewiarskich, skarpetkowych i pończoszniczych.

Główna siedziba firmy znajduje się przy ul. Morgowej 2b w Łodzi. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy. Więcej informacji znajdziecie na:  www.bazexim.com.pl

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]