Engjëll Hoti: Małymi krokami dojść do czegoś dużego

28 / 07 / 2023

– Chcę być zdrowy, pomóc drużynie i pokazać swoją piłkarską jakość. Małymi krokami, mecz po meczu, zamierzam dojść do czegoś dużego – mówi Engjëll Hoti. Nowy piłkarz ŁKS-u opowiedział nam o wrażeniach po pierwszych tygodniach pobytu w drużynie, początku swojej piłkarskiej przygody i tym, co będzie dla niego najważniejsze w pierwszym sezonie w polskiej lidze.

Engjëll Hoti (piłkarz ŁKS-u): W zespole panuje bardzo dobra atmosfera. Nie spodziewałem się tak wiele dobrej energii. […] Po dwóch sezonach w Albanii i dwóch tytułach mistrzowskich tego kraju, gdy miałem za sobą dobry czas, chciałem spróbować swoich sił w lepszej lidze i Polska była dobrą opcją. […] W Niemczech zaczęła się moja piłkarska droga, która zaprowadziła mnie do młodzieżowej Bundesligi. Na Bałkanach nauczyłem się być bardziej agresywny na boisku i ukształtowałem swój piłkarski charakter. […] Ogromne wrażenie zrobili na mnie fani ŁKS-u. Kiedy zobaczyłem ich na YouTube na tym przepięknym stadionie, nie miałem wątpliwości, że chcę tu zagrać. […] Największą siłą ŁKS-u w tym sezonie będzie zespół. W szatni, na boisku i poza nim.