Aktualności

Ełkaesiacki Piknik Pokoleń

6
23 / 06 / 2018

W sobotę 30 czerwca na obiektach sportowych przy al. Unii Lubelskiej 2 odbędzie się niezwykłe spotkanie wszystkich ełkaesiaków. Nasz ełkaesiacki piknik pokoleń uświetni mecz przyjaźni z GKS-em Tychy oraz szereg innych atrakcji.

Powstały sto dziesięć lat temu jeden z najważniejszych symboli miasta sprawiał kolejnym pokoleniom miłośników sportu z Łodzi i regionu wiele radości oraz wzruszeń. Nie inaczej było w tym roku, kiedy siatkarki ŁKS-u sięgnęły po wicemistrzostwo Polski a piłkarze awansowali na zaplecze elity. Świętujemy dalej!

W imieniu wszystkich sekcji sportowych ŁKS-u zapraszamy na “Ełkaesiacki Piknik Pokoleń”, który odbędzie się 30 czerwca na terenie obiektów sportowych przy al. Unii 2. W jego ramach zostanie rozegrany towarzyski mecz przyjaźni z pierwszoligowym GKS-em Tychy.

Atrakcji będzie zresztą znacznie więcej i zapewniamy, że każdy ełkaesiak bez względu na wiek tego dnia znajdzie na ŁKS-ie coś dla siebie (szczegóły już wkrótce). Na razie uchylimy jedynie rąbka tajemnicy i zdradzimy, że dzięki współpracy z naszym partnerem – centrum medycznym Kinemedica – najmłodsi  mogą liczyć na zamek dmuchany, basen z piłeczkami i zjeżdżalnię.

Kinemedica kolejny raz wspiera ełkaesiackie inicjatywy, a że jakość świadczonych przez nią usług stoi na najwyższym poziomie z czystym sumieniem zachęcamy abyście wsparli naszego partnera i zapisali się do jego przychodni.

O innych atrakcjach pikniku poinformujemy już wkrótce.


POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]