Aktualności

Drugi numer „Naszej eŁKSy” jest już dostępny

19
15 / 03 / 2019

Miło nam poinformować, że drugie wydanie „Naszej eŁKSy” jest już w sprzedaży! Do meczu z Wartą magazyn można nabywać nie tylko w Sklepie Kibiców ŁKS-u, ale i w kasach biletowych wokół obiektu przy al. Unii. W trakcie sobotniego spotkania, tak jak ostatnio, pismo będzie natomiast dostępne w punktach gastronomicznych na trybunie.

W drugim numerze „Naszej eŁKSy” będzie można przeczytać między innymi obszerną rozmowę z Grzegorzem Krysiakiem, który przy okazji meczu z Garbarnią świętował wśród ełkaesiackiej braci swoje 50. urodziny. Nie zabrakło też miejsca na relacje z dwóch pierwszych spotkań „Rycerzy Wiosny” i oczywiście samej zapowiedzi starcia z Wartą Poznań. Polecamy też materiał o szkoleniu bramkarzy w Akademii ŁKS oraz wspominki dotyczące niedoszłej podróży ełkaesiaków na Półwysep Iberyjski w latach 20.

Wśród nowych pozycji w spisie treści warto natomiast zauważyć cykl Bywalcy Loży Prasowej, który przybliżać będzie sylwetki dziennikarzy zajmujących się Łódzkim Klubem Sportowym. W porównaniu z pilotażowym numerem pojawił się również kolejny felieton – do Łukasza „Kury” Adamskiego dołączył bowiem jako felietonista Jakub Olkiewicz, czyli redaktor naczelny portalu Weszło, a prywatnie sympatyk biało-czerwono-białych.

Zapraszamy do lektury!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]