Aktualności

Damian Piotrowski wypożyczony do GLKS Sarnów

0
22 / 03 / 2018

Damian Piotrowski został wypożyczony do GLKS Sarnów – jedenastej drużyny łódzkiej klasy okręgowej. Wypożyczenie potrwa do końca obecnego sezonu. 

Damian do pierwszej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego został włączony przed rundą wiosenna poprzedniego sezonu, gdzie łączył treningi z seniorami z występami w Centralnej Lidze Juniorów, w której wraz z całym zespołem wywalczył utrzymanie.

Młodemu bramkarzowi nie udało się zadebiutować w pierwszej drużynie – rundę jesienną spędził jako etatowy bramkarz drużyny rezerw, która na półmetku sezonu zajmuje 10. miejsce w łódzkiej klasie okręgowej.

POWRÓT


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner strategiczny

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]