Aleksander Bobek z profesjonalnym kontraktem

20 / 02 / 2020

Aleksander Bobek podpisał trzyletnią umowę z Łódzkim Klubem Sportowym. 16-letni bramkarz z Akademii ŁKS, który kilka tygodni temu został włączony do kadry pierwszego zespołu, pozostanie jednym z „Rycerzy Wiosny” co najmniej do końca grudnia 2022 roku.

Pochodzący z Łodzi Aleksander Bobek od ponad pięciu lat jest zawodnikiem Akademii ŁKS. Jego przygoda z najstarszym klubem sportowym w Łodzi rozpoczęła się od udziału w turnieju międzyszkolnym, na którym został wypatrzony przez trenerów z przeplatanką na piersi. Postępy, jakie w tym czasie zrobił mający już 192 cm wzrostu i ważący 81 kg zawodnik, nie uszły też uwadze selekcjonerowi reprezentacji Polski do lat 15, który powołał Bobka na jedną z niedawnych konsultacji.

Olek, gratulujemy i życzymy jak najwięcej sukcesów w biało-czerwono-białych barwach!

Więcej o piłkarskiej przygodzie Aleksandra Bobka można dowiedzieć się z materiału poniżej: