2. Liga: Piątek w Elblągu | ŁKS III po drugie

04 / 04 / 2024

fot. Cyfrasport

Już w piątek piłkarze ŁKS II Łódź w ramach 27. kolejki 2. Ligi zmierzą się na wyjeździe z Olimpią Elbląg. Dzień później na boisku ośrodka Akademii ŁKS nasz trzeci zespół zagra w meczu IV ligi ze Szczerbcem Wolbórz.

W najbliższy piątek łodzianie zmierzą się z Olimpią Elbląg, czyli z zespołem, który traci do nich jedynie trzy punkty, a i sam zachowuje taki dystans do strefy spadkowej, co oznacza, że każdy punkt jest w tych rozgrywkach na wagę złota. W rundzie jesiennej rezerwy ŁKS-u zremisowały z Olimpią Grudziądz 1:1, a teraz spróbują zrekompensować sobie stratę punktową z Wielkiej Soboty, gdy w Łodzi lepsza okazała się od nas Polonia Bytom.

Podopieczni trenera Marcina Pogorzały spisują się w tym roku naprawdę dobrze, więc ten ostatni wypadek przy pracy dobrze byłoby sobie powetować w piątek, choć należy pamiętać o specyfice pracy zespołu rezerw, wpływającej i na mikrocykl treningowy, i na przygotowanie taktyczne poszczególnych zawodników, i nierzadko na selekcję osobową. W Elblągu drużynie będzie mógł pomóc Jan Kuźma (ostatnio pauzował ze względu na kartki), nie zagra już natomiast w barwach naszego zespołu Jowin Radziński (obrońca został w środę zawodnikiem fińskiego AC Oulu).

Początek spotkania 27. kolejki 2. Ligi: Olimpia Elbląg – ŁKS II Łódź w piątek (5 kwietnia) o godz. 18. Kibicom ŁKS-u polecamy transmisję ze spotkania w pilot.wp.pl (relację możesz oglądać na komputerze, telefonie, tablecie i telewizorze). W przypadku zakupienia dostępu miesięcznego zapłacicie 34,99 zł (z czego 5 zł zostanie przekazane klubowi), a cały sezon kosztuje 279,99 zł (35 zł dla klubu).

Dzień później czyli w sobotę 6 kwietnia na boisko wybiegną piłkarze ŁKS III Łódź. Podopieczni trenerów Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego, którzy w świątecznej kolejce odnieśli pierwsze w tym roku zwycięstwo, zagrają na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS z przedostatnim w tabeli IV ligi Szczerbcem Wolbórz. Początek o godz. 13.

Organizacyjnie przed meczem ŁKS III ze Szczerbcem Wolbórz

• Mecz ŁKS III – Ceramika Opoczno rozpocznie się w sobotę (6 kwietnia) o godz. 13 na boisku nr 2 ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej 19 w Łodzi.
  • Wstęp na mecz jest bezpłatny, wejście bramą od ul. Minerskiej. Do dyspozycji kibiców dostępne jest 450 miejsc pod trybuną zadaszoną.