Młodzi ełkaesiacy powołani do kadry ŁZPN

18 / 04 / 2018

Czterech zawodników Akademii ŁKS Łódź otrzymało powołanie do młodzieżowych reprezentacji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

Młodzi reprezentanci kadry U14 oraz U15 zmierzą się z Podlaskim ZPN 24 kwietnia w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie odbędzie się też zgrupowanie reprezentacji ŁZPN.

Powołania do kadry U14, prowadzonej przez Damiana Gausa otrzymało w sumie osiemnastu zawodników z naszego regionu. Trzej z nich to wychowankowie akademii ŁKS-u:

• Igor Lambrecht
  • Hubert Pilarz
  • Damian Wawrzyniak

Powołania do kadry U15, prowadzonej przez trenerski duet – Radosław Dziedzic, Dawid Ługowski również otrzymało osiemnastu zawodników, w tym jeden zawodnik ŁKS-u:

• Filip Adamczyk

Kadrowicze w poniedziałek 23 kwietnia o godz. 14.30 mają się stawić na obiekcie MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim (ul. 11 Listopada 98). Dzień później rozegrają mecz z Podlaskim ZPN:

Mecze reprezentacji ŁZPN:

• U14 / Łódzki ZPN – Podlaski ZPN / 10:30