Otwarcie ofert na opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego stadionu w środę

19 / 02 / 2018

Zmianie uległ termin otwarcia ofert na opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego stadionu przy al. Unii Lubelskiej 2. Pierwotnie miało to nastąpić w poniedziałek, ale zostało przesunięte na środę 21 lutego.

Miasto zabezpieczyło na opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego stadionu, na którym swoje mecze rozgrywa Łódzki Klub Sportowy – dwieście tysięcy złotych. Otwarcie kopert wyznaczono na poniedziałek, ale na prośbę firmy zainteresowanej wzięciem udziału w przetargu termin przesunięto na środę 21 lutego.

Przypominamy, że podczas ostatniej konferencji poświęconej sprawie stadionu poznaliśmy plan zagospodarowania nowych trybun. Trybuna południowa, znajdująca się od strony parkingu przy Atlas Arenie, będzie przeznaczona na stworzenie muzeum Łódzkiego Klubu Sportowego oraz restaurację. Część wschodnia zamieni się w przestrzeń handlowo-usługową, a trybuna północna będzie mieścić biura, sale konferencyjne oraz salę bankietową.

fot. Express Ilustrowany