Stwórz samodzielnie koszulkę ŁKS-u!

02 / 02 / 2018

Wielu fanów futbolu kolekcjonuje gadżety związane z ukochanym klubem. I właśnie dlatego wszystkich, a zwłaszcza najmłodszych kibiców, zapraszamy do zabawy polegającej na samodzielnym stworzeniu koszulki meczowej oraz wyjazdowej pierwszej drużyny ŁKS-u Łódź.

Zabawa polega na pochodzącej z Chin, a rozwiniętej w Japonii technice składania papieru, zwanej origami.

Projekt koszulki i uproszczoną instrukcję znajdziecie w załączonym pliku PDF. Dzięki niej dowiecie się jak krok po kroku składać papier tak, aby finalnie powstała koszulka ŁKS-u.

• Kliknij na koszulkę, aby pobrać wersję PDF do druku

Wykropkowany, prostokątny fragment widoczny na projekcie, należy wyciąć, a następnie postępować zgodnie z instrukcją.

Zabawę kierujemy w pierwszej kolejności do najmłodszych miłośników piłki, zachęcamy jednak oczywiście również dorosłych, aby pochwalili się w komentarzach zdjęciami swojego ełkasesiackiego origami.

Udanej zabawy!