Kibicuj ŁKS-owi w meczu z Garbarnią i wygraj dwa bilety do kina Helios!

19 / 10 / 2017

W sobotę czeka Was kolejna okazja do zgarnięcia podwójnych zaproszeń do kina Helios Łódź (Sukcesja). To już przedostatnia szansa w tym sezonie aby wygrać bilety na dowolny seans!

Co trzeba zrobić?

• Po pierwsze, uczestniczyć w meczu ŁKS Łódź- Garbarnia Kraków, który odbędzie się 21 października o godzinie 15.00.
  • Po drugie, zrobić zdjęcie, na którym widać, że kibicujesz ŁKS-owi i wspierasz naszą drużynę!
  • Po trzecie, oznaczyć zdjęcie specjalnym hashtagiem: #helioslodz
  • Po czwarte, udostępnić zdjęcie na Facebooku bądź Instagramie (a jeśli nie posiadasz konta na tych portalach, to szybko je założyć i wykonać powyższe kroki).

Zdjęcie musi być publiczne!

Wygrać mogą dwie osoby. Nagrodę zgarnia jeden użytkownik z Facebooka i jedna osoba z Instagrama.

#helioslodz#lkslodz#gamy#lodz#football#forBET

Post udostępniony przez H Y (@miamivice07)

• Zaproszenie do kina nie obowiązuje na maratony filmowe, pokazy specjalne i festiwale. Bilet dotyczy wszystkich seansów, we wszystkie dniach tygodnia oraz nie pokrywa opłaty okularowej.
  • Czas trwania konkursu: 21 października, od godziny 15.00 (rozpoczęcie meczu) do ostatniego gwizdka!
  • Zdjęcia wrzucone wcześniej, bądź po godzinie 17, nie będą brane pod uwagę w konkursie.
  • Bilety do kina należy odebrać zaraz po meczu, przed głównym wejściem na trybunę. Spiker w doliczonym czasie wyczyta wygranych, także słuchajcie uważnie!

Powodzenia!