Udany relaks z AM Baseny

08 / 04 / 2019

Zbliżający się sezon letni to znakomita pora, aby pomyśleć o własnym basenie, jacuzzi lub saunie. I właśnie tego typu atrakcje można zamówić w firmie AM Baseny z Konstantynowa Łódzkiego, która od lat jest partnerem Łódzkiego Klubu Sportowego.

Mój kontakt z ŁKS zaczął się podobnie jak u większości, czyli poprzez chodzenie na mecze z tatą. Z dumą mogę powiedzieć, że na mecze „Rycerzy Wiosny” chodzę regularnie od 1990 roku, więc w przyszłym roku będę świętował swój mały jubileusz z tym związany – opowiada Jakub Mikołajczyk, właściciel firmy AM Baseny.

– Kolejnym etapem mojej przygody z Łódzkim Klubem Sportowym były treningi oraz gra w drużynach młodzieżowych i juniorskich w latach 1994-2002. Po zakończeniu przygody z piłką w niższych ligach zacząłem pracę i życie zawodowe. Firmę zakładałem mając 23 lata. Działo się to w 2006 roku i był to jednocześnie rok, w którym na świat przyszła moja córka – dodaje Mikołajczyk.

Firma AM Baseny mieści się w Konstantynowie Łódzkim przy ulicy Zgierskiej 47E. To właśnie tam znajduje się sklep z ekspozycją basenów, saun i jacuzzi. W AM Baseny można także nabyć najlepszej jakości chemię basenową oraz przeróżne akcesoria basenowe – m.in.: folie, płachty kryjące, drabinki, technikę basenową czy prysznice solarne.

AM Baseny specjalizuje się ponadto w dystrybucji zadaszeń basenowych oraz urządzeń do ogrzewania wody (chodzi np. o pompy ciepła, panele solarne, grzałki oraz wymienniki ciepła). W ofercie AM Baseny znajdziemy również pompy i filtry do uzdatniania wody basenowej.

Warto dodać, że w sklepie tego partnera ŁKS-u możemy również nabyć trampoliny oraz inne przyrządy, które zapewnią dobrą rozrywkę w wodzie – od bramek z piłką po sprzęt do siatkówki wodnej. Co również ważne, klienci AM Baseny mogą też zawsze liczyć na fachowe doradztwo związane z wyborem produktów i późniejszego jego utrzymanie w dobrym stanie.

Jedno jest pewno, jeśli komuś marzy się prawdziwie ełkaesiacki basen albo spa, to tylko od AM Baseny!