Piłkarze zaprezentują się podczas siatkarskich derbów Łodzi

17 / 02 / 2019

Już w najbliższą sobotę 23 lutego podczas siatkarskich derbów Łodzi w hali „Łódź Sport Arena” im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego kibicom zaprezentuje się drużyna piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego.

Siatkarskie derby Łodzi od zawsze elektryzują wszystkich fanów ŁKS-u. Mecze te cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a atmosfera którą tworzą kibice „biało-czerwono-białych” jest niesamowita.

Tym razem pojedynek będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Podczas jednej z przerw kibicom zgromadzonych w „Łódź Sport Arenie” zaprezentuje się zespół piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego. Drużyna, która po rundzie jesiennej zajmuje 4. miejsce w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi na wiosnę podejmie walkę o powrót do elity.

To jednak nie jedyna atrakcja przygotowana dla fanów „Rycerzy Wiosny”. Po spotkaniu derbowym w specjalnie przygotowanej strefie na pierwszym poziomie hali podopieczni trenera Kazimierza Moskala będą do dyspozycji kibiców. Nie zabraknie możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia  ze swoim ulubionym zawodnikiem, czy uzyskania autografu.

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na siatkarskie derby! Wejściówki na to spotkanie (15 złotych – bilet normalny, 5 złotych – ulgowy) można nabywać w Centrum Biletów Atlas Areny oraz online w TYM miejscu.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA: