Klub

Zrób zdjęcie, strzel karnego i wygraj nagrody!

27.04.2019

27.04.2019

Zrób zdjęcie, strzel karnego i wygraj nagrody!

Podczas dzisiejszego meczu wszyscy kibice obecni przy al. Unii będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będzie unikatowy, sportowy plecak z przeplatanką. Dla najmłodszych z sektora rodzinnego „A1” również przygotowaliśmy atrakcje.

Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie?

  • Po pierwsze – uczestniczyć w meczu ŁKS – Raków.
  • Po drugie – w dniu meczowym opublikować na Instagramie lub Facebooku zdjęcie, na którym przygotowujesz się do meczu lub wspierasz naszą drużynę! (Zdjęcie można również opublikować w trakcie spotkania, do 40 minuty pierwszej połowy).
  • Po trzecie – opublikowane zdjęcie musi być oznaczone hashtagiem #lkslodz.

Uwaga, zdjęcie musi być publiczne!

  • Wygrać może wyłącznie jedna osoba, na zdjęciu mogą być widoczni Twoi znajomi lub rodzina.
  • Czas trwania konkursu: od soboty rano do końca pierwszej połowy meczu z Rakowem (do godziny 18:30).

Zdjęcia wrzucone po upływie powyższego terminu nie będą brane pod uwagę.

Z wrzuconych zdjęć wybierzemy kibica, który zostanie zaproszony na środek murawy w przerwie meczu, by wykonać rzut karny z zawiązanymi oczami. Bronić będzie nasza maskotka Bodzio, także może być to nie lada wyzwanie! Upominek za poprawne trafienie w środek bramki wręczą nasze hostessy.

Dodatkowo, dwóch szczęśliwców z sektora rodzinnego „A1” zostanie wyłonionych do kolejnego konkursu. Najmłodsi będą musieli wykonać żonglerkę i odpowiedzieć na pytanie konkursowe zadane przez spikera. Mała podpowiedź: radzimy przypomnieć sobie ostatni mecz ŁKS-u. Nagrody to książki o największych klubach w Polsce.

Zachęcamy do udziału i do zobaczenia przy al. Unii 2!