Klub

Szóste wydanie „Naszej eŁKSy” już dostępne

26.04.2019

26.04.2019

Szóste wydanie „Naszej eŁKSy” już dostępne

Mecz ŁKS-u z Rakowem zapowiadany jest jako pierwszoligowa uczta. Do dania głównego w postaci rywalizacji na boisku proponujemy pyszną przystawkę – najnowszy numer magazynu „Nasza eŁKSa”, w którym jak zwykle znajdziecie wiele różnorodnych materiałów.

W szóstym numerze klubowego periodyku znalazły się zarówno artykuły dotyczące bieżących wydarzeń – w tym oczywiście potyczki z rywalem spod Jasnej Góry – jak i wywiady (między innymi z Ryszardem Polakiem). Jak zwykle przypomnieliśmy też wybrany wycinek z bogatej historii klubu i zadbaliśmy o odrobinę rozrywki nie tylko dla najmłodszych.

Liczymy, że z chęcią zapoznacie się również z innymi stałymi pozycjami ze szpigla magazynu – na czele z felietonami. Po przeczytaniu tekstów Kuby Olkiewicza i Łukasza „Kury” Adamskiego sami przekonacie się zresztą, że tak u jednego, jak i u drugiego trudno jest doszukać się zmęczenia sezonem. Warto też wygospodarować na ścianie trochę miejsca na kolejny unikatowy plakat.

Życzymy miłej lektury i zachęcamy do dzielenia się uwagami na temat całego numeru!


Przypominamy, że cały czas możliwa jest prenumerata „Naszej eŁKSy”. Dokładne informacje na ten temat można znaleźć TUTAJ.

Gdzie ponadto kupisz magazyn?

Stacjonarnie można nabywać „Naszą eŁKSę” w cenie 5 złotych w następujących punktach:

  • Stoiska gastronomiczne podczas meczów domowych
  • Budynek kasowy od strony al. Unii Lubelskiej podczas sprzedaży biletów
  • Sklep Kibiców ŁKS Łódź na końcu trybuny (poniedziałek – piątek w godzinach 12:00 – 19:00, sobota w godzinach 10:00 – 14:00)
W sklepie dostępne są również wcześniejsze numery magazynu.
  • Łódka Drink Bar przy ul. Wileńskiej 20B (poniedziałek – niedziela w godzinach 10:30 – 21:00, w dni meczowe do godziny 24:00)
  • Pizzeria Piaski przy al. Wyszyńskiego 9 (poniedziałek – niedziela w godzinach 12:00 – 21:45)
W pizzerii dostępne są również wcześniejsze numery magazynu.
  • Sklep z prasą na rynku pod Topolami
  • Sklep z prasą w CH Retkinia (box 63)

Pojedyncze numery są dostępne wysyłkowo również w sklepie kibiców ŁKS na stronie sklep.lkslodz.pl.