Klub

#SzlachetnaMisja w Domu Dziecka nr 6

25.04.2019

25.04.2019

#SzlachetnaMisja w Domu Dziecka nr 6

Norweska fundacja Love Dance Help zaprosiła łódzkich przedstawicieli sportu do wspólnych odwiedzin Domu Dziecka przy ul. Bednarskiej 15.

Wśród reprezentantów Łódzkiego Klubu Sportowego znaleźli się Mikołaj Maschera, Jakub Kostyrka oraz dwóch zawodników Akademii ŁKS – Patryk Żak i Igor Grzejdziak, którzy wręczyli podopiecznym placówki specjalne upominki od norweskiej fundacji. Do rąk najmłodszych trafiły m.in. profesjonalny sprzęt sportowy oraz klubowe gadżety najstarszego łódzkiego klubu.

Po wręczeniu prezentów i części oficjalnej, odbył się mecz pomiędzy sportowcami i dzieciakami. Jak myślicie kto wykazał się lepszymi umiejętnościami? Mimo wyrównanej walki, tym razem wygrana przypadła gospodarzom.

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że po raz kolejny mogliśmy dać trochę radości podopiecznym Domu Dziecka. W zeszłym roku zestawy sportowe wręczaliśmy w województwie dolnośląskim, tym razem padło na region łódzki, czyli moje rodzinne strony. Już ponad 200 dzieci może cieszyć się nowym sprzętem sportowym ufundowanym przez fundację. Dla nas najważniejsze jest nieść pomoc. Dziękujemy serdecznie klubowi za udział w akcji, jesteśmy pod wrażeniem Waszego zaangażowania. Mamy nadzieję, że to nie pierwsza nasza wspólna akcja – podsumował wydarzenie Dominik Cybulski, Prezes Fundacji Love Dance Help.