Z wiceliderem. W niedzielę rezerwy zagrają w Legionowie

20.08.2022

Z wiceliderem. W niedzielę rezerwy zagrają w Legionowie

Przed nami 4. kolejka grupy I trzeciej ligi. W niedzielę rezerwy ŁKS-u o ligowe punkty zagrają na boisku wicelidera z Legionowa. Początek meczu o godz. 17.

Podopieczni trenera Marcina Matysiaka rozpoczęli sezon od pewnego zwycięstwa nad Concordią Elbląg, ale potem naszej drużynie przytrafiły się dwie pechowe porażki z Błonianką Błonie i Unią Skierniewice. Zespół z województwa mazowieckiego wygrał dwa mecze, zajmuje drugie miejsce w tabeli, chociaż swój jedyny domowy mecz nieoczekiwanie przegrał (1:2 z Olimpią Zambrów).

W poprzednim sezonie Legionovia do samego końca grała o awans do drugiej ligi (na finiszu lepsza o zaledwie punkt okazała się Polonia Warszawa), a emocji nie zabrakło także przy okazji dwóch meczów tej drużyny z łodzianami. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 4:2 dla gospodarzy (w tym ostatnim rozegranym w połowie maja na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS gole dla ełkaesiaków zdobyli Błażej Radwanek, Jakub Romanowicz i Aleksander Ślęzak).

Mecz 4. kolejki grupy I trzeciej ligi Legionovii Legionowo z rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego rozpocznie się w niedzielę o godz. 17. Sześć dni później, w sobotę 27 sierpnia, druga drużyna naszego klubu zmierzy się z rezerwami Jagiellonii Białystok.