Aktualności

Pierwszy u siebie. Dziś ŁKS II zagra z Unią Skierniewice

1
17 / 08 / 2022


W 3. kolejce grupy I trzeciej ligi piłkarze rezerw ŁKS-u zmierzą się z Unią Skierniewice. To pierwsza w nowym sezonie okazja do zobaczenia w akcji drugiej drużyny naszego klubu w ośrodku treningowym Akademii ŁKS. Początek w środę o godz. 17.

Środowy wieczór upłynie nam pod znakiem piłkarskich emocji. O godz. 21 na stadionie Króla rozpocznie się mecz eliminacji Ligi Mistrzów: Dynamo Kijów – Benfika Lizbona, a w oczekiwaniu na to spotkanie warto odwiedzić ośrodek treningowy Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej, gdzie cztery godziny wcześniej rozpocznie się premierowy przed własną publicznością pojedynek w sezonie 2022/2023 z udziałem drugiej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego.

Podopieczni trenera Marcina Matysiaka (dotąd 1 zwycięstwo i 1 porażka) spróbują zrekompensować sobie stratę punktów na boisku Błonianki Błonie, natomiast goście ze Skierniewic (2 remisy) zamierzają w Łodzi zdobyć pierwszą bramkę w sezonie (dwa pierwsze mecze Unii zakończyły się bezbramkowymi remisami) i zgarnąć pierwszy komplet punktów. Oczywiście trzymamy kciuki za naszą drużynę. W ubiegłym sezonie łodzianie zdobyli w meczach z tym rywalem cztery punkty (3:2 i 1:1).

Początek spotkania rezerw ŁKS-u z Unią Skierniewice w środę (17 sierpnia) o godz. 17 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS.


Organizacyjnie przed meczem rezerw z Unią Skierniewice:

  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Unią Skierniewice kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

  • Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 16.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.


SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny