Pierwszy u siebie. Dziś ŁKS II zagra z Unią Skierniewice

17 / 08 / 2022

W 3. kolejce grupy I trzeciej ligi piłkarze rezerw ŁKS-u zmierzą się z Unią Skierniewice. To pierwsza w nowym sezonie okazja do zobaczenia w akcji drugiej drużyny naszego klubu w ośrodku treningowym Akademii ŁKS. Początek w środę o godz. 17.

Środowy wieczór upłynie nam pod znakiem piłkarskich emocji. O godz. 21 na stadionie Króla rozpocznie się mecz eliminacji Ligi Mistrzów: Dynamo Kijów – Benfika Lizbona, a w oczekiwaniu na to spotkanie warto odwiedzić ośrodek treningowy Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej, gdzie cztery godziny wcześniej rozpocznie się premierowy przed własną publicznością pojedynek w sezonie 2022/2023 z udziałem drugiej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego.

Podopieczni trenera Marcina Matysiaka (dotąd 1 zwycięstwo i 1 porażka) spróbują zrekompensować sobie stratę punktów na boisku Błonianki Błonie, natomiast goście ze Skierniewic (2 remisy) zamierzają w Łodzi zdobyć pierwszą bramkę w sezonie (dwa pierwsze mecze Unii zakończyły się bezbramkowymi remisami) i zgarnąć pierwszy komplet punktów. Oczywiście trzymamy kciuki za naszą drużynę. W ubiegłym sezonie łodzianie zdobyli w meczach z tym rywalem cztery punkty (3:2 i 1:1).

Początek spotkania rezerw ŁKS-u z Unią Skierniewice w środę (17 sierpnia) o godz. 17 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS.

Organizacyjnie przed meczem rezerw z Unią Skierniewice:

• Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Unią Skierniewice kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

• Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 16.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.