Aktualności

Tym razem bez punktów. Błonianka – ŁKS II 1:0

4
13 / 08 / 2022

W 2. kolejce grupy I trzeciej ligi piłkarze rezerw ŁKS-u przegrali na wyjeździe 0:1 z Błonianką Błonie.

Spotkanie piątej z siódmą drużyną ubiegłego sezonu trzeciej ligi przez wiele minut stało pod znakiem lekkiej optycznej przewagi łodzian, którzy jednak nie zdołali tym razem udokumentować jej golem. W pierwszej połowie nie obejrzeliśmy goli, a chwilę po zmianie stron gospodarze zaskoczyli naszych zawodników szybkim kontratakiem zwieńczonym przez Rafała Włodarczyka celnym strzałem (1:0).

Rezerwy ŁKS-u próbowały odmienić losy spotkania, niestety w sobotni wieczór żadnej ze swoich okazji piłkarze w czarnych koszulkach nie potrafili wykorzystać, jak w końcówce spotkania Błażej Radwanek, który w świetnym stylu uwolnił się spod opieki obrońców, popisał się też udanym dryblingiem, jednak uderzył w nogi dobrze w tej sytuacji ustawionego bramkarza Błonianki. W tym momencie ełkaesiacy grali w dziesiątkę, bo chwilę wcześniej sędzia ukarał Jakuba Tosika czerwoną kartką.

Błonianka wygrała z drugą drużyną ŁKS-u 1:0. W najbliższą środę nasze rezerwy zobaczymy na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy okazji spotkania z Unią Skierniewice zaplanowanego w ramach 3. kolejki trzeciej ligi.


2. kolejka III ligi (grupa I) / Błonianka Błonie – ŁKS II Łódź 1:0 (0:0)

  • Bramka: 1:0 Rafał Włodarczyk (48)
  • Czerwona kartka: Tosik (80)
  • Sędzia: Adam Marczuk (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Składy:

  • Błonianka (wyjściowa 11): Krzysztof Jabłoński – Mateusz Jeliński, Bartosz Skowron, Łukasz Ochocki, Dawid Brewczyński, Dawid Jarczak, Kacper Siudak, Rafał Włodarczyk, Maksymilian Korczak, Arkadiusz Zajączkowski, Paweł Jabłoński. Trener: Bartłomiej Gołębiewski.
  • ŁKS II: Aleksander Bobek – Mateusz Bąkowicz, Aleksander Ślęzak, Damian Nowacki, Jowin Radziński – Jakub Romanowicz (67, Łukasz Dynel), Damian Wiktor Kościuk (56, Błażej Radwanek), Jakub Tosik, Ricardo Goncalves (56, Adrian Czypicki), Jędrzej Zając (76, Mikołaj Lipień) – Maciej Radaszkiewicz (67, Jakub Piotrowski). Trener: Marcin Matysiak.


Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny