Rezerwy w sobotę z Błonianką

Akademia

Rezerwy w sobotę z Błonianką

10.03.2023

10.03.2023

fot. Lens Strong

W sobotę na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS nasze rezerwy spróbują przedłużyć serię meczów bez porażki. Początek spotkania ŁKS II z Błonianką Błonie zaplanowanego w ramach 19. kolejki grupy I trzeciej ligi o godz. 12.

Dziesięć meczów bez porażki i nadal im mało. Podopieczni trenera Marcina Matysiaka dzięki ostatniej wygranej (3:0 z Concordią Elbląg) do zaledwie trzech punktów zmniejszyli stratę do prowadzącej w tabeli grupy I trzeciej Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Szansa na kolejny komplet punktów już jutro, w dodatku znów w Łodzi, więc warto zobaczyć to na żywo.

Ekipa z województwa mazowieckiego zainaugurowała rok bardzo cennym dla siebie jednobramkowym zwycięstwem nad Ursusem Warszawa i obecnie zajmuje 15. miejsce w tabeli (pierwsze nad kreską) z jednym oczkiem przewagi nad strefą spadkową. W pierwszym meczu rozegranym w rundzie jesiennej, lepsi o jednego okazali się piłkarze Błonianki, więc czas się zrewanżować.

Początek meczu 19. kolejki trzeciej ligi, w którym rezerwy ŁKS-u zagrają z Błonianką Błonie w sobotę (11 marca) o godz. 12 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej (wstęp: 10 zł). Lider łódzkiej klasy okręgowej, czyli nasz ŁKS III Łódź, rozgrywki ligowe wznowi za tydzień, natomiast drużynę Akademii ŁKS do lat 17 występującą w Centralnej Lidze Juniorów czeka w tę sobotę domowe starcie z Jagiellonią Białystok (początek tego meczu o godz. 14.30).

Zawodnicy ŁKS II, Jakub Romanowicz Ricardo Goncalves, przed kamerami ŁKS TV podsumowali inauguracyjny mecz z Concordią, a także opowiedzieli o jutrzejszym rywalu.


Czytaj także:


Organizacyjnie przed meczem rezerw z Błonianką Błonie:

  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Błonianką Błonie kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

  • Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 11.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 2.
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.