W sobotę z Concordią. Rezerwy rozpoczynają piłkarską wiosnę

03 / 03 / 2023

Trzecioligowe rezerwy ŁKS-u wznowią rozgrywki meczem z osiemnastą w tabeli Concordią Elbląg. Początek spotkania najskuteczniejszej drużyny grupy I trzeciej ligi w sobotę o godz. 14. Przyjdźcie koniecznie!

Jesień była bardziej niż udana, liczymy na powtórkę wiosną. Rezerwy ŁKS-u zakończyły poprzedni rok na 6. miejscu w tabeli grupy I trzeciej ligi z dorobkiem 28 punktów na koncie i tylko sześcioma oczkami straty do lidera. Co więcej, w rundzie jesiennej ełkaesiacy zdobyli aż 39 goli (najlepszy ex aequo z Mławianką Mława wynik w lidze) i są niepokonani od dziewięciu meczów. Kapitalną serię drużyna trenera Marcina Matysiaka spróbuje przedłużyć w najbliższą sobotę, kiedy łodzianie zainaugurują rundę wiosenną domowym meczem z Concordią Elbląg.

Najbliższy rywal ełkaesiaków zajmuje ostatnie, czyli 18. miejsce w tabeli, z siedmioma punktami na koncie i stratą sześciu oczek do strefy nad kreską, więc w Łodzi nie będzie miał nic do stracenia. Dodajmy, że w pierwszym meczu rozegranym w Elblągu, ŁKS II Łódź cieszył się ze zwycięstwa 2:0 po golach Macieja Radaszkiewicza i Jakuba Tosika. Tego pierwszego nie ma już z nami (przy okazji raz jeszcze życzymy Maćkowi szybkiego powrotu do zdrowia), więc o dorobek bramkowy naszego zespołu będą musieli zatroszczyć się inni.

Początek meczu 18. kolejki trzeciej ligi, w którym rezerwy ŁKS-u zagrają z Concordią Elbląg, w sobotę (4 marca) o godz. 14 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej (wstęp: 10 zł). Lider łódzkiej klasy okręgowej, czyli nasz ŁKS III Łódź, rozgrywki ligowe wznowi za dwa tygodnie, natomiast drużynę Akademii ŁKS do lat 17 występującą w Centralnej Lidze Juniorów czeka w tę sobotę wyjazdowe starcie z Escolą Varsovia (początek tego meczu o godz. 14.30).

Czytaj także:

Organizacyjnie przed meczem rezerw z Concordią Elbląg:

• Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Concordią Elbląg kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

• Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 13.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 2.
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.

Kadra ŁKS II Łódź na rundę wiosenną III Ligi

• Bramkarze: Tomasz Kucharski, Dominik Stanny, Szymon Łyskawka, Fabian Borysiuk
  • Obrońcy: Jędrzej Zając, Lamine Coulibaly, Mateusz Książek, Igor Lambrecht, Aleksander Ślęzak, Szymon Matuszko, Wiktor Czerwiński, Miłosz Mielczarek, Mateusz Bąkowicz, Adam Król
  • Pomocnicy: Wiktor Kościuk, Jakub Tosik, Adrian Czypicki, Mateusz Marczak, Ricardo Goncalves do Nascimento, Antoni Młynarczyk, Mateusz Jastrzembski, Jakub Romanowicz, Mikołaj Lipień