Aktualności

Przygotowania do meczu ze Skrą

7
23 / 11 / 2021

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Już w najbliższy piątek ponownie na stadionie Króla zobaczymy w akcji „Rycerzy Wiosny”, którzy we wtorek rozpoczęli przygotowania do meczu ze Skrą Częstochowa.

Przed piłkarzami ŁKS-u jeszcze trzy ligowe mecze w tym roku, a że wszystkie zostaną rozegrane w trakcie najbliższych kilkunastu dni, ełkaesiaków czeka bardzo pracowita końcówka listopada i początek grudnia.

Dziś (tj. we wtorek) nasz zespół rozpoczął mikrocykl treningowy, którego zwieńczeniem będzie piątkowe spotkanie ze Skrą Częstochowa. Dodajmy, że chociaż gospodarzem tego meczu będzie beniaminek pierwszej ligi, to o ligowe punkty znów powalczymy na stadionie Króla.

🎙 Maciej Wolski (piłkarz ŁKS-u): Skra bardzo dobrze punktuje w tym sezonie, chociaż gra ciągle na wyjeździe. Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie, co udowodnił pierwszy mecz, który wygraliśmy 3:2. Mam nadzieję, że w piątek znów zgarniemy komplet punktów.

Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy, że w nowym tygodniu sztab szkoleniowy na czele z trenerem Kibu Vicuñą zaplanował trzy jednostki treningowe. We wtorek ełkaesiacy trenowali na boisku i podobnie będzie w środę i czwartek. Od nowego tygodnia zajęcia z drużyną wznowili Michał Trąbka i częściowo Piotr Janczukowicz, a już wcześniej do zespołu dołączyli Adrian Klimczak (w ubiegłą niedzielę znalazł się w kadrze meczowej) oraz Maciej Wolski (pojawił się na boisku po przerwie i ustalił wynik meczu z GKS-em Tychy).

Pozostali piłkarze, którzy narzekali na problemy zdrowotne – Nacho Monsalve, Maciej Dąbrowski, Dawid Arndt i Kamil Dankowski – nadal trenują indywidualnie. W piątek trener Kibu Vicuña nie będzie mógł skorzystać z usług Pirulo, Jakuba Tosika i Bartosza Szeligi, którzy pauzują ze względu na nadmiar żółtych kartek.

Przy okazji przypominamy, że we wtorek ruszyła internetowa sprzedaż biletów na mecz ze Skrą Częstochowa (TUTAJ).
Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny