Mecz z Chrobrym w grudniu

16 / 11 / 2021

fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport

Zaległe spotkanie 12. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym piłkarze ŁKS-u zmierzą się na wyjeździe z Chrobrym Głogów znów zostało przełożone. Z zespołem z Dolnego Śląska zmierzymy się 1 grudnia, a pięć dni wcześniej w Łodzi zagramy ze Skrą Częstochowa.

Podobnie jak w pierwszym przypadku, spotkanie z Chrobrym zostało przełożone ze względu na powołania piłkarzy klubu z Głogowa na zgrupowania reprezentacji U-20 i U-21.

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN ogłosił terminy spotkań 19. kolejki Fortuna 1. Ligi oraz zaległej 12. kolejki, więc dziś już wiemy, że w Głogowie o ligowe punkty powalczymy w środę 1 grudnia (początek o godz. 18), natomiast kilka dni wcześniej, tj. w piątek 26 listopada o godz. 18 w Łodzi rozpoczniemy mecz ze Skrą Częstochowa (gospodarzem spotkania będzie Skra).