Aktualności

Bilety na mecz ze Skrą

11
23 / 11 / 2021

Rozpoczęła się internetowa sprzedaż biletów na spotkanie ze Skrą Częstochowa. Już dziś kup wejściówkę na najbliższy mecz „Rycerzy Wiosny”!

Bilety na mecz ŁKS-u z Skrą Częstochowa dostępne są od wtorku w internetowym systemie sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a w czwartek i piątek także w kasie biletowej.


Cennik biletów na mecz ze Skrą (piątek, 26 listopada, godz. 18):

Spotkanie 19. kolejki (Skra – ŁKS) pierwotnie miało zostać rozegrane na wyjeździe, ale na prośbę naszego rywala odbędzie się w Łodzi. Oficjalnie gospodarzem meczu będzie Skra. Z tego względu spotkanie to nie wchodzi w ramy karnetu, ale karnetowicze zobaczą je w niższej cenie.

 • Bez karnetu: A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy – dla kobiet i seniorów 65+)
 • Z karnetem na cały sezon, rundę jesienną lub Fanatyk: A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 25 zł (normalny), 15 zł (ulgowy – dla kobiet i seniorów 65+)
 • Dzieci i młodzież (do 16. roku życia)10 zł (nie dotyczy VIP i VIP GOLD)
 • VIP: 80 zł (normalny) lub 70 zł (normalny dla karnetowiczów), 70 zł (ulgowy) lub 60 zł (ulgowy dla karnetowiczów)
 • VIP GOLD: 150 zł
* W internetowy system sprzedaży biletów wkradł się błąd, przez który na mecz ze Skrą bilet ulgowy dla dzieci do 16. roku życia kosztował 20 zł (i 15 zł dla karnetowiczów). Nie mieliśmy na to wpływu, ale przepraszamy i w ramach zadośćuczynienia tym, którzy kupili już ulgowe bilety proponujemy bezpłatne wejście na spotkanie z Puszczą Niepołomice (dotyczy biletów ulgowych dla dzieci do 16. roku życia). Błąd został naprawiony. Bilet ulgowy dla dzieci do 16. roku życia kosztuje 10 zł.

Harmonogram sprzedaży w kasach

 • Czwartek / (25 listopada): godz. 14.00 – 18.00 (Łódź Sport Arena)
 • Piątek (DZIEŃ MECZU) / (26 listopada) od godz. 14.00 do końca pierwszej połowy (kasy od al. Unii)


Instrukcja zakupu biletu:

WAŻNE! Jeśli zamierzasz zakupić bilet i jesteś osobą zaczepioną, nie tylko zaznacz w systemie sprzedaży pkt 5 (instrukcja poniżej), ale i koniecznie wybierz opcję biletu „osoba zaszczepiona”, dzięki czemu do ogólnodostępnej puli trafi więcej biletów.

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Skra Częstochowa”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu (osoby zaszczepione wybierają typ biletu z dopiskiem „zaszczepiony”)
 6. Przed kliknięciem „rezerwuję i płacę” osoby zaszczepione zaznaczają w lewym dolnym rogu: „POTWIERDZAM, ŻE JESTEM ZASZCZEPIONY PRZECIWKO COVID-19”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.


Zorganizowane grupy uczniów i młodych piłkarzy

Przy okazji meczu ze Skrą Częstochowa zapraszamy zorganizowane grupy uczniów szkół podstawowych oraz zorganizowane grupy młodych zawodników szkółek piłkarskich wraz z opiekunami. Przygotowaliśmy dla Was specjalne bezpłatne bilety, więc jeśli jesteście nimi zainteresowani, prosimy o możliwie szybki kontakt na adres: mateusz.zegota@lkslodz.pl.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny