Organizacyjnie przed ŁKS – Stal Rzeszów

12 / 03 / 2023

Zapraszając wszystkich na niedzielny mecz piłkarzy ŁKS-u ze Stalą Rzeszów, zachęcamy kibiców i przedstawicieli mediów o zapoznanie się z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi.

Spotkanie ŁKS-u ze Stalą Rzeszów rozpocznie się w niedzielę 12 marca o godz. 12.40. Trybuny Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w al. Unii 2 zostaną otwarte dla kibiców oraz przedstawicieli mediów o godz. 11:10.

Bilety w sprzedaży

Bilety na mecz ŁKS-u ze Stalą Rzeszów zakupicie cały czas za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a także w kasach stacjonarnych znajdujących się od strony al. Unii, w których w dniu meczu będziemy na Was czekać od godz. 10 (tu płatność gotówką lub kartą).

Przypominamy o naszym wyzwaniu – jeśli na meczu ze Stalą pojawi się co najmniej 10 tys. widzów, następne domowe spotkanie dzieci do lat 13 zobaczą za symboliczną złotówkę.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ

Kasy biletowe (od strony al. Unii – płatność kartą lub gotówką)

• niedziela (12 marca – dzień meczu| 10.00 – 13.30

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Instrukcja zakupu biletu:

1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Stal Rzeszów”
  3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  4. Potwierdź swoje dane i zaznacz pole „Bilet do samodzielnego wydruku”
  5. Wybierz typ biletu
  6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
  7. Wybierz sposób płatności
  8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego NIE jest traktowane jako bilet wstępu.

Instrukcja “Krok po kroku” dostępna jest tutaj: JAK KUPIĆ BILET?

1 zł #DlaPrzyszłości

Oprócz „zwykłych” biletów, każdy kibic będzie mógł też zakupić bilet droższy o złotówkę, która zostanie przekazana na potrzeby Akademii ŁKS. Wspomniana opcja będzie dostępna przy każdym rodzaju biletu – wierzymy, że skorzysta z niej sporo osób, które w ten sposób okażą wsparcie dla najmłodszych adeptów futbolu w naszym klubie.

Niespodziankami dla kibiców

• W przerwie meczu ze Stalą Rzeszów na kibiców czekają atrakcje przygotowane przez naszego sponsora firmę forBET. Na naszych fanów czekają koszulki, szaliki klubowe oraz różne gadżety gadżety forBET, które pofruną do Was właśnie w trakcie przerwy.
  • Na niedzielny meczu ze Stalą Rzeszów będziecie mogli spróbować bezalkoholowego piwa Rodwite 0%, czyli najnowszej propozycji z uwielbianej przez ełkaesiaków rodziny Rodowitego.

Wejście na obiekt dla kibiców

• Dla kibiców z B1/B2 – wejście przy parku, po prawej stronie biurowca
  • Dla kibiców z F4/F5/F6 – przy parku, bliżej al. Unii, po lewej stronie biurowca
  • Dla kibiców z B3/B4/D1/D2 – wejście od al. Unii, znajduje się na lewo od herbu
  • Dla kibiców z D3/D4/F1/F2/F3 – wejście od al. Unii, znajduje się na prawo od herbu
  • Dla kibiców z D5 (sektor dla kibiców niepełnosprawnych) – wejście od al. Unii, znajduje się pod herbem

Ważne! Uniknijmy kolejek. Kibice wchodzący na stadion mogą skorzystać ze wszystkich kołowrotków, które są dostępne przy danym wejściu.

PARKING | Do dyspozycji kibiców jest płatny parking „P1” (wjazd od al. Unii). Opłata wg stawek operatora obiektu. Zachęcamy też do skorzystania z środków transportu miejskiego MPK-Łódź. Nasz stadion jest znakomicie skomunikowany z resztą miasta za sprawą kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych.

Sektor VIP / Skybox

• Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny zachodniej i zostaną oznaczone.
  • Wcześniej zarezerwowane wejściówki dla gości czekać będą w recepcji sektora VIP od godz. 11.
  • Zachęcamy aby wybrać dojazd środkami komunikacji miejskiej lub skorzystać z taksówki. Wjazd na parking P1 (bramą nr 3 i 4) od al. Unii (płatny – opłata wg stawek operatora stadionu).

Informacje dla mediów

Informujemy, że w dniu meczu ŁKS-u ze Stalą Rzeszów do dyspozycji przedstawicieli mediów będzie płatny parking P1 (wjazd od strony al. Unii Lubelskiej – opłata wg stawek operatora obiektu).

• Miejsca dla dziennikarzy znajdują się na trybunie prasowej
  • Wejście na trybunę dla przedstawicieli mediów znajduje się na skraju trybuny (pierwsze wejście z lewej strony) i tam też możliwy będzie odbiór akredytacji
  • Wejście dla FOTO uprawnionych do przebywania w trakcie zawodów na murawie odbywa się tunelem przy A1 (kamizelki i akredytacje do odbioru przy wejściu „Media”). Dla fotoreporterów ograniczona liczba miejsc przewidziana jest w strefie za bramkami. Możliwość przejścia z jednej strony boiska na drugą tylko w czasie przerwy, gdy na murawie nie będzie zawodników i sędziów. Wejście na murawę odbywać się będzie tunelem od strony Parku na Zdrowiu. Obowiązuje całkowity zakaz przebywania przy strefie ławek oraz w tunelu.
  • Akredytację na mecz ze Stalą Rzeszów można odebrać w punkcie odbioru akredytacji (wejście oznaczone tabliczką MEDIA – najbliżej Parku na Zdrowiu). Aby odebrać swoją akredytację jednorazową, należy okazać ważną legitymację prasową lub dokument potwierdzający tożsamość ze zdjęciem.