Mecz ze Stalą sędziuje Tomasz Wajda

10 / 03 / 2023

fot. Michał Stańczyk / Cyfrasport

Niedzielne spotkanie ŁKS-u ze Stalą Rzeszów zaplanowane w ramach 23. kolejki Fortuna 1 Ligi poprowadzi Tomasz Wajda, który sędziował już w tym sezonie jeden mecz ełkaesiaków z rzeszowskim klubem – wtedy była to jednak Resovia.

Z doświadczonym arbitrem spotkaliśmy się w rundzie jesiennej bieżących rozgrywek przy okazji wyjazdowej wygranej z Resovią (3:0), a w zeszłym – przy okazji rozegranego w Łodzi meczu z Sandecją Nowy Sącz (1:0). Z kolei w sezonie 2020/2021 arbiter z Żywca był rozjemcą ligowych meczów ełkaesiaków z GKS-em Jastrzębie (3:0) i Resovią (0:1) oraz pucharowego meczu z Legią Warszawa (2:3).

W niedzielę asystentami Tomasza Wajdy będą Sławomir Kowalewski oraz Damian Rokosz, a sędzią technicznym – Mateusz Piszczelok. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Łukasz Kuźma i Arkadiusz Kamil Wójcik. Pierwszy gwizdek o godz. 12.40.