Klub

Narysuj plakat i odbierz bilet do kina Helios

07.03.2023

07.03.2023

Narysuj plakat i odbierz bilet do kina Helios

Hej, młody kibicu. Narysuj plakat meczowy z okazji niedzielnego spotkania ŁKS-u ze Stalą Rzeszów, wyślij nam skan lub zdjęcie swojej pracy na adres marketing@lkslodz.pl i zgarnij podwójne zaproszenie do kina Helios.

Każdy szlagier musi mieć swój wyjątkowy plakat i nie inaczej jest teraz przed niedzielnym meczem ełkaesiaków ze Stalą Rzeszów, więc wraz z kinem Helios zapraszamy wszystkich młodych kibiców (do 16. roku życia) do wzięcia udziału w konkursie.

Narysuj plakat meczowy (temat: ŁKS – Stal Rzeszów), zrób jego skan lub zdjęcie i poproś rodzica lub opiekuna o wysłanie go nam do piątku do godz. 20 na adres marketing@lkslodz.pl (w treści wiadomości należy wpisać imię, nazwisko, wiek autora i oczywiście załączyć skan lub zdjęcie rysunku). Technika rysunku dowolna, pamiętajcie tylko, że jeden uczestnik może wysłać nam jedną pracę.

Na uczestników konkursu czeka 40 podwójnych zaproszeń do kina Helios. Liczy się kolejność nadesłanych prac, bo pula nagród jest ograniczona. Powodzenia!