Klub

Wypowiedzi po meczu z Puszczą

03.03.2023

03.03.2023

Wypowiedzi po meczu z Puszczą

– Nie graliśmy swojej gry, tylko wpadliśmy w rytm, który zaproponowali gospodarze – stwierdził trener Kazimierz Moskal. Po piątkowym meczu ŁKS-u z Puszczą Niepołomice głos zabrał także trener miejscowych Tomasz Tułacz.

Tomasz Tułacz (trener Puszczy): Jesteśmy bardzo zadowoleni i z wyniku, i z tego jak graliśmy. Nie pozwoliliśmy rywalowi na wiele, zwłaszcza przed przerwą. Myślę, że zasłużyliśmy na to zwycięstwo i bardzo się z niego cieszymy.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Gratuluję zwycięstwa rywalowi. Zagraliśmy słabo. Do tego w sposób, w jaki chciała Puszcza. Nie graliśmy swojej gry, tylko wpadliśmy w rytm, który zaproponowali gospodarze. Teraz będzie bardzo ważne to, jak zareagujemy po takim meczu. Przed nami ważne spotkanie ze Stalą Rzeszów i na tym musimy się skupić.