Mecz Puszcza – ŁKS sędziuje Krzysztof Jakubik

02 / 03 / 2023

fot. Kamil Świrydowicz / Cyfrasport

Piątkowy mecz 22. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym ŁKS zagra na wyjeździe z Puszczą Niepołomice, poprowadzi Krzysztof Jakubik.

Ze znanym z boisk PKO Ekstraklasy doświadczonym arbitrem z Siedlec piłkarze ŁKS-u spotkali się m.in. w sezonie 2019/2020 właśnie w ekstraklasie (przy okazji wygranego spotkania z Zagłębiem Lubin, przegranych meczów z Wisłą Płock i Śląskiem Wrocław oraz zremisowanego z Rakowem Częstochowa). W bieżącym sezonie sędzia ten prowadził natomiast pucharowy mecz łodzian ze Stalą Mielec oraz ligowe starcie ze Stalą Rzeszów (0:1).

W piątek asystentami Krzysztofa Jakubika będą Marek Arys i Wojciech Szczurek, a sędzią technicznym Robert Marciniak. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Tomasz Wajda oraz Dawid Golis. Zawody rozpoczną się o godz. 20.30.