Pokaż swoją firmę na meczu ŁKS ze Stalą Rzeszów

Klub

Pokaż swoją firmę na meczu ŁKS ze Stalą Rzeszów

01.03.2023

01.03.2023

fot. Dronem Po Niebie

Zaplanowany na niedzielę 12 marca mecz ŁKS-u ze Stalą Rzeszów to świetna okazja, żeby w sposób efektywny zareklamować swoją firmę – zarówno wśród kibiców obecnych na stadionie, jak i tysięcy widzów przed telewizorami, ekranami telefonów czy komputerów. Skontaktuj się z nami!

Wg badań Pentagon Reaserch od początku sezonu ŁKS wygenerował wartość reklamową bliską 24 mln zł. Wpływ na to miało m.in. ponad 100 tys. ekspozycji w dwóch kanałach – telewizji i social mediach. Trzy najciekawsze mecze domowe ŁKS-u na stadionie Króla ściągnęły przed telewizory 225 tys. kibiców. 12,2 mln skumulowanej widowni spotkań z udziałem ełkaesiaków to wynik, który zasługuje na uwagę.

Reklama na stadionie to możliwość dotarcia do szerokiego grona klientów – zarówno kibiców obecnych na stadionie, jak i tysięcy widzów przed telewizorami, ekranami telefonów czy komputerów. Doskonale wyeksponowane i znajdujące się wokół murawy bandy LED oraz banery pozytywnie wpłyną na proces rozpoznawalności marki czy produktu.

Transmisję telewizyjną z meczu ŁKS-u ze Stalą Rzeszów przeprowadzą Polsat Sport i Polsat Box GO, co w połączeniu ze spodziewaną wysoką frekwencją sprawia, że dzięki reklamie na bandach LED dotrzesz w niedzielę co najmniej do 100 tysięcy piłkarskich fanów.

W ramach oferty „Sponsor meczu” oferujemy:

  • 3 minuty reklam na bandach LED
  • dwa bannery (3×1 m) wokół murawy
  • posty w klubowych social mediach
  • 12-osobową ekskluzywną lożę w strefie Skybox
  • 10 spotów na stadionowych telebimach
  • komunikat spikera
  • możliwość reklamy ulotkowej
  • rollupy w strefie VIP oraz Skybox
  • strefę ekspozycyjną przed stadionem

Proponujemy także same minuty na bandach!


Skontaktuj się z nami:

Marcin Klimaszewski / tel.: 602 205 411 / e-mail: biznes@lkslodz.pl