Klub

Kazimierz Moskal przed Puszczą Niepołomice

02.03.2023

02.03.2023

Kazimierz Moskal przed Puszczą Niepołomice

– Być może czeka nas jeden z najtrudniejszych meczów w lidze – powiedział trener Kazimierz Moskal przed piątkowym spotkaniem z Puszczą w Niepołomicach, który zostanie rozegrany w ramach 22. kolejki Fortuna 1 Ligi.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Oczywiście, że nastroje są dobre, natomiast ważne, żebyśmy nie popadli w euforię i nie zapomnieli o pokorze, bo przed nami być może jeden z najtrudniejszych meczów w lidze. Bez względu na to, o co gra Puszcza, spotkania w Niepołomicach są zawsze wymagające. […] Nie uznaję zasady, że zwycięskiej jedenastki się nie zmienia. To zależy od tego jak wyglądał ostatni mecz, z kim gramy i w jakiej dyspozycji na treningach byli zawodnicy. „Jedenastkę” mam w głowie, ale na razie nie będę jej zdradzał. […] Wbrew temu, co się mówi, nie spodziewam się tego, że Puszcza będzie na nas czekać [na własnej połowie – przyp. wł.]. Nasz rywal gra u siebie, będzie agresywny i na pewno zechce narzucić swój styl gry. Spodziewam się bezpośredniego meczu, walki i ciężkiej pracy.