Klub

Milan Spremo: Mam nadzieję, że Ensar zobaczy zwycięstwo ŁKS

10.03.2023

10.03.2023

Milan Spremo: Mam nadzieję, że Ensar zobaczy zwycięstwo ŁKS

– Uwielbiam grę do przodu, uwielbiam ofensywny futbol. Podłączanie się do akcji pod bramką rywali jest dla mnie czymś naturalnym. Dlatego zdecydowałem się przyjść do ŁKS-u, bo wiem, że ta drużyna też ma grać właśnie w taki sposób – mówi Milan Spremo, który w rundzie jesiennej zadebiutował w barwach naszej drużyny.

Milan Spremo (piłkarz ŁKS-u): Co mnie najbardziej zaskoczyło na początku mojej przygody z ŁKS-em? Przede wszystkim świetna organizacja w klubie. Spodobała mi się również bardzo dobra baza treningowa i – jak już mówiłem – główny obiekt. Bardzo podoba mi się też sposób pracy trenerów, którzy preferują bliski mi sposób gry. […] Zdaję sobie sprawę, że o miejsce na lewej obronie będę docelowo konkurował z Artim, który powoli wraca po kontuzji do treningów. Ale nie boję się tej rywalizacji, wręcz przeciwnie – bardzo się cieszę z jej powodu. […] Bardzo się cieszę, że spotkałem na mojej sportowej drodze Ensara Arifovicia, którego tutaj doskonale wciąż pamiętają jako zawodnika. Rozmawiamy prawie codziennie i wiem, że mogę na nim polegać. W niedzielę Ensar będzie na meczu i mam nadzieję, że będzie miał okazję obejrzeć zwycięstwo ŁKS-u.