Krystian Pieczara nowym zawodnikiem ŁKS-u

29.06.2017

Krystian Pieczara nowym zawodnikiem ŁKS-u

W sezonie 2017/2018 barw Łódzkiego Klubu Sportowego bronić będzie Krystian Pieczara. Były zawodnik Polonii Warszawa związał się z ŁKS-em dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia umowy na jeden rok.

Dwudziestoośmioletni urodzony w Bełchatowie piłkarz ma za zadanie przede wszystkim wzmocnić siłę ofensywną łódzkiej drużyny. Mierzący niespełna 180 centymetrów wzrostu dynamiczny napastnik lub pomocnik grający na tak zwanej „dziesiątce” znany jest z dobrego wyszkolenia technicznego.

Przygodę z poważną piłką rozpoczynał w GKS-ie Bełchatów, w barwach którego zadebiutował nawet w ekstraklasie. Występował również w Dolcanie Ząbki, Chojniczance Chojnice (13 goli w II lidze), Kolejarzu Stróże, Zniczu Pruszków i Chrobrym Głogów (w sumie 4 gole w II lidze), a przez ostatnie trzy sezony w Polonii Warszawa (24 bramki w III lidze i 5 goli w II lidze).

Krystian Pieczara podpisał z ŁKS-em dwuletnią umowę z opcją przedłużenia na jeden rok.

Witamy w Łodzi i życzymy wielu udanych spotkań!