Kibicuj ŁKS z karnetem

28 / 06 / 2022

Już wkrótce się zacznie, więc trzeba to zobaczyć na żywo, na stadionie Króla, pod najlepszym sportowym adresem w mieście. Trwa otwarta sprzedaż karnetów na sezon 2022/2023.

Premiera nowego sezonu coraz bliżej, więc jeśli nie macie jeszcze karnetu na mecze ŁKS-u, gorąco zachęcamy do jego zakupu za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.lkslodz.pl lub stacjonarnie w kasie (godziny pracy kas poniżej).

Sprzedaż otwarta rozpoczęła się we wtorek 28 czerwca (wcześniej pierwszeństwo miały osoby przedłużające karnet z zachowaniem miejsca), więc od teraz w stałą wejściówkę może wyposażyć się każdy bez wyjątku:

• nowi karnetowicze
  • kibice, którzy chcą przedłużyć karnet ze zmianą miejsca (mogą to zrobić w promocyjnych cenach do pierwszego meczu)

Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby zoptymalizować działanie systemu sprzedaży. Prosząc o cierpliwość i zrozumienie, dziękujemy za wszystkie nadesłane uwagi. Reagujemy na bieżąco i staramy się być w ciągłym kontakcie z osobami zarządzającymi systemem sprzedaży.

Wszystkim karnetowiczom przypominamy przy tej okazji o możliwości wyboru opcji FANATYK, czyli świetnym sposobie na okazanie realnego wsparcia, ale i inwestycję w Akademię ŁKS, kanał ŁKS TV oraz gwarancję uczestniczenia w wyjątkowym spotkaniu, w trakcie którego otrzymacie od klubu unikalny prezent.

Co więcej, nasz sponsor – forBET – rozpoczął akcję “Nowy stadion, starzy przyjaciele“, dzięki której karnetowicze (którzy założą konto w forBET) mogą liczyć na darmowy szalik, specjalną pamiątkę wydaną z okazji otwarcia stadionu!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dot. sprzedaży karnetów znajdziesz TUTAJ.

Kasy (od al. Unii)

• Środa (13 lipca) | godz. 15.00 – 19.00 (w kasach dostępne jedynie karnety)
  • Czwartek (14 lipca) | godz. 15.00 – 19.00
  • Piątek (15 lipca) | godz. 10.00 – 19.00